reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 16 lutego 2018

Kompaktowe (0806) cewki wysokoprądowe dla motoryzacji

Nowe cewki od Muraty są w stanie obsługiwać ponad 2-krotnie większe prądy, niż klasyczne ich odpowiedniki ferrytowe. Posiadają kwalifikację motoryzacyjną, potwierdzającą ich dużą trwałość.
Firma Murata Manufacturing Co Ltd zaprezentowała nowe komponenty wchodzące w skład odświeżonej serii DFE_PD. Mowa tu o DFE201612PD, które oferowane mają być w formacie 0806, co odpowiada wymiarom 2 na 1.6 mm.

Seria ta obejmuje wydajne i kompaktowe cewki stworzone w oparciu o specjalne stopy metali. Zastosowaniem miałyby być np. układy zasilania. Nowe komponenty z powodzeniem odnajdą się też w zastosowaniach motoryzacyjnych, dzięki kwalifikacji AEC-Q200.

Są w stanie bez problemu pracować w temperaturze do 125 stopni Celsjusza. Wśród nowych komponentów wspomnianej serii znajdą się cewki mogące obsługiwać prądy o natężeniu do 2.2 A (przy 1 uH), co jest wartością ponad dwukrotnie większą, niż w przypadku klasycznych wielowarstowych cewek ferrytowych.

W ofercie znajdą się cewki oferujące indukcyjność w zakresie od 0.15 uH do 2.2 uH.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2