reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 14 lutego 2018

Certyfikowane kondensatory klasy X1

Kondensatory dla wymagających opracowała firma Murata. Z powodzeniem radzą sobie z napięciami do 760 VAC i wysokimi temperaturami. Są przy tym dość kompaktowe.
Firma Murata opracowała nowe kondensatory z serii DE1 typu AB. Są to komponenty ceramiczne klasy X1, posiadające odpowiedni certyfikat. Potwierdza to ich zdolność do pracy z napięciem dochodzących do 760 VAC.

Zgodne są z IEC 60384-14 (klasy X1/Y1). Mają znaleźć swoje miejsce głównie w układach zasilania do redukowania szumów, przy jednoczesnym zapewnieniu redukcji zajmowanej powierzchni, z racji swoich niewielkiej gabarytów.

Ze względu na możliwość pracy z wysokim napięciem, komponenty te z powodzeniem odnajdą się także w sieciach trójfazowych, przy sterowaniu silnikami, w falownikach, itp. Kondensatory te są też dość wytrzymałe. Nie straszne im temperatury z zakresu od -40 do 125 stopni Celsjusza.

W ofercie można znaleźć kondensatory o pojemnościach od 10 do 4700 pF

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2