reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 12 lutego 2018

Miniaturowe filtry audio RF

Nowe, najmniejsze na rynku, filtry Muraty bazują na autorskiej technologii producenta. Pomimo małych rozmiarów pozostają skuteczne, pomagając zapewnić wysoką jakość dźwięku w aplikacjach mobilnych.
Firma Murata zaprezentowała swoje nowe miniaturowe filtry RF w formacie 0201. Przeznaczone mają być do zastosowania na liniach audio w urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony, tablety, itp.

Zastosowanie tych nowych komponentów ma pomóc w oczyszczaniu sygnału audio z niepożądanego szumu pochodzącego od sygnałów RF. Jakość audio stanowi bowiem coraz większą siłą napędową przy sprzedaży nowoczesnych urządzeń przenośnych.

Nowa seria filtrów Muraty została oznaczona jako NFZ03SG_SN. Mają być to najmniejsze filtry oferowane na rynku, jak zapewnia producent. Pomimo małych rozmiarów są w stanie skutecznie usuwać niechciane szumy, bez uszczerbku na jakości sygnału audio.

Oferowane są komponenty o impedancji od 300 do 1600 Ω na 900 MHz i od 400 do 1200 Ω przy 1.7 GHz. Rezystancja DC kształtuje się w okolicach od 0.6 do 1.7 Ω. Pracować mogą z prądami o natężeniu od 305 do 180 mA. Mogą pracować w temperaturach od -55 do 125 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1