reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 09 lutego 2018

Dławiki odporne na gorąco i silne wibracje

Nowe dławiki od Panasonic to przede wszystkim wysoka wytrzymałość na trudne warunki pracy. Są to też komponenty o dużej stabilności temperaturowej, mogące efektywnie pracować z wysokimi częstotliwościami.
Firma Panasonic Industry Europe wprowadziła na rynek nową serię dławików motoryzacyjnych, posiadających kwalifikację AEC-Q200. Przeznaczone są to pracy w wymagających („stresogennych”) warunkach, wliczając w to środowisko o wysokiej temperaturze (nawet 150 stopni Celsjusza) oraz narażone na duże drgania i wibracje (do 30 G).

Ich projekt opiera się na nowoczesnej ekranowej konstrukcji i rdzeniu z kompozytu metalicznego. Serię oznaczono symbolem ETQ-P3MxxxHFx. Oferowane są w kompaktowej obudowie o wysokości zaledwie 3 mm.

Komponenty te to nie tylko wysoka wytrzymałość. Jak zapewnia producent, cechuje je też dobre parametry elektryczne, w tym atrakcyjna indukcyjność oraz stabilność temperaturowa, w bardzo szerokim zakresie.

Nie generują też wyraźnych szumów. Świetnie też nadają się do aplikacji pracujących z wysokimi częstotliwościami, takimi jak np. 2 MHz.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2