reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 26 stycznia 2018

Nowe tłumiki dla oświetlenia LED

Nowe tłumiki szumów świetnie wybierają w zakresie od 20 do 100 MHz. Stworzone są z myślą o oświetleniu LED. Cechują je dobre parametry i wysoka wytrzymałość.
TDK Corporation rozszerza serię MAF. Są to filtry tłumiące szumy. Nowością są komponenty MAF2520ASS600C, które zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o systemach oświetleniowych LED.

Nowe wielowarstwowe filtry oferowane są w niewielkiej obudowie o wymiarach 2.5 na 2 mm. Umożliwiają skuteczne filtrowanie szumów w zakresie od 20 MHz do 100 MHz. Robią to tak samo dobrze, jak ich więksi bracia, jak zapewnia producent, wliczając w to produkty konkurencyjne.

Rezystancja filtrów to tylko 0.28 Ω. Są w stanie pracować z prądem o natężeniu do 500 mA. Impedancja przy 30 MHz wynosić ma około 3.4 kΩ.

Szeroki temperaturowy zakres pracy, od -40 do 125 stopni Celsjusza, zapewniać ma dużą wytrzymałość i możliwość pracy w bardziej wymagających warunkach, np. w towarzystwie wyższych temperatur. Nowe komponenty spełniać mają standardy CISPR15 dla oświetlenia LED.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1