reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 22 stycznia 2018

Poczwórne M.2 NVM SSD o pojemności aż 8 TB

Nowy kompaktowy zestaw czterech superszybkich pamięci NVM SSD oferować ma świetny transfer i dużą przestrzeń na dane. Możliwa jest praca jako dyski niezależne, lub RAID.
EKF Electronic zaoferowało SE4-TEMPO. To najpojemniejsze zestawy pamięci masowej w rozmiarze Eurocard, przeznaczone do pracy z wykorzystaniem interfejsu PCI Express. Całkowita pojemność tych pamięci wynosić ma aż 8 TB.

Moduł zbudowany został w oparciu o cztery mniejsze moduły NVM SSD, podłączone poprzez złącza M.2. Dzięki wsparciu interfejsu PCI Express x4 Gen 3, zestaw oferować ma świetny transfer.

Zestaw ten pracować może jako pojedyncze dyski o pojemności 2 TB każdy, bądź też w konfiguracji RAID (wymaga to konfiguracji z wykorzystaniem dołączonego, dedykowanego oprogramowania).

SE4-TEMPO dedykowany jest do systemów CompactPCI Serial. Świetne odnajdzie się w aplikacjach przetwarzających duże ilości danych w czasie rzeczywistym, gdzie istnieje konieczność jednoczesnego zapewnienia sporej przestrzeni pamięciowej, np. w aplikacjach przetwarzania obrazu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2