reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 16 stycznia 2018

Audio-framework dla systemów motoryzacyjnych

AudioworX to wysoce zaawansowany i wszechstronny framework, stworzony z myślą o aplikacjach audio w samochodach. System ma być wydajny i pozwalający na prostą implementację, nawet w różnych maszynach.
Firma Harman opracowała nowy framework audio: AudioworX. Ma to być ustandaryzowana platforma mają wspomóc tworzenie systemów audio w zastosowaniach motoryzacyjnych. Jest to narzędzie wysoce konfigurowalne, dzięki czemu umożliwi projektantom dostosowanie się do konkretnych potrzeb stosunkowo prosto.

Framework ten składa się z trzech głównych komponentów:
  • System operacyjny – jest to zunifikowana platforma umożliwiająca szybkie i sprawne wykonanie projektu końcowego. Portowanie na różnego rodzaju platformy sprzętowe nie powinno stanowić problemu, według zapewnień producenta. Umożliwi tworzenie gotowego produktu w krótkim czasie. Jednocześnie system zapewniać ma wysoki poziom elastyczności i dowolności w konfiguracji, jak również świetną efektywność i możliwość ponownego wykorzystania całości, lub fragmentów w kolejnych aplikacjach.
  • Biblioteki – to zestaw zaawansowanych bibliotek dla układów DSP, na który składa się ponad 200 obiektów i komponentów, pozwalających zwiększyć możliwości układów sprzętowych w kwestii możliwości operowania sygnałem audio.
  • Narzędzia strojenia – to wszechstronne narzędzia (kit), zapewniające proste, intuicyjne konfigurowanie parametrów pracy całej platformy AudioworX. Narzędzia zawierają w sobie zestawy niezbędnych algorytmów o wysokiej precyzji, w tym algorytmy kontrolne i NVH. Narzędzie ma pomóc też w niwelowaniu szumów i ich wpływu na pracę całego systemu audio, by zapewnić dźwięk możliwie najwyższej jakości.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2