reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 listopada 2017

Matryca tranzystorów w IC o większej wydajności

Więcej opcji i funkcjonalności w nowej serii matryc tranzystorów oferowanych przez Toshibę. Nowa generacja zyskała także niemało na wydajności, nawet 40%.
Firma Toshiba Electronics Europe rozszerza swoją ofertę produktową o odświeżoną linię matryc tranzystorów w postaci pojedynczego scalaka. Mowa tu o nowej generacji układów z wyjściem DMOS FET.

Zastosowanie tej technologii pozwoliło zwiększyć wydajność tych zestawów tranzystorów. Seria TBD62xxxA oferować ma możliwość pracy z napięciem do 50 V i prądem o natężeniu do 0.5 A.

Jednocześnie producent rozszerza ofertę produktową o komponenty, które pracują w innym stanie. Do tej pory większość tego typu układów oferowała stan aktywny na wyjściu, gdy sygnał wejściowy był w stanie wysokim. Toshiba oferuje teraz komponenty typu „L-active”, czyli wyjście będzie aktywne, gdy sygnał wejściowy będzie w stanie niskim.

Seria dzięki temu staje się bardziej elastyczna i może znaleźć swoje miejsce w szerszej gamie aplikacji; od sterowników silników czy LED, po układy zmiany poziomów dla linii i systemów komunikacyjnych.

W porównaniu do starszej serii i generacji, nowe komponenty mają być zużywać o 40% mniej energii. Dostępne mają być też w różnych obudowach: DIP, SOL, SSOP.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2