reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© verticalarray dreamstime.com Technologie | 08 listopada 2017

Microchip European Workshop Day już w Polsce

Evertiq jest partnerem medialnym cyklu szkoleń Microchip oraz JM elektronik, poświęconych implementacji układów sterowania interfejsem graficznym.
W dniach 27-30.11.2017 w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, JM elektronik wspólnie z Microchip, przeprowadzi warsztaty z implementacji układu PIC32MZ DA, którego zastosowanie pozwala uzyskać przewagę konkurencyjną na polu atrakcyjnego interfejsu graficznego w środowisku mikrokontrolerowym.

Agenda, podzielona na dwa bloki, obejmuje całodniowe indywidualne warsztaty. Każdy z 25 uczestników otrzyma dokumentację szkoleniową oraz dostęp do indywidualnego stanowiska wyposażonego w zestawy ewaluacyjne. Warsztaty mają charakter nieodpłatny.

27.11 Gdańsk
28.11 Warszawa
29.11 Wrocław
30.11 Kraków

Chcielibyśmy zwrócić uwagę, iż omawiany cykl szkoleniowy miał swoją globalną premierę we wrześniu 2017 w Berlinie, a więc do Polski trafia bardzo szybko. Limit miejsc tego interesującego wydarzenia to 25 osób, zapisów można dokonywać pod tym linkiem.

Więcej szczegółów na temat cyklu szkoleń znajdziecie Państwo tutaj.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1