reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 27 października 2017

Nowe przełączniki (‘tactile’) od W+P Products przeznaczone są do niewielkich urządzeń. Są mocne, wyt

Nowe przełączniki (‘tactile’) od W+P Products przeznaczone są do niewielkich urządzeń. Są mocne, wytrzymałe, a przy tym bardzo małe (najmniejsze mają wymiar 3 na 2 mm).
Firma W+P Products rozszerza swoją ofertę miniaturowych przełączników (typu ‘tactile’), przeznaczonych do montażu powierzchniowego i różnego rodzaju aplikacji. Ich nowe przełączniki są bardzo małe; najmniejsze z nich mają wymiary zaledwie 3 na 2 mm (i wysokość nawet 0.55 mm).

Pomimo swoich małych gabarytów producent zapewnia o ich wysokiej trwałości, jak również jakości. Zamknięte zostały w mocnych obudowach, z dodatkowymi uszczelnieniami. Wersja 01 posiada klasę odporności IP67.

Czas życia szacuje się na ponad 100 tysięcy cykli kliknięć. Nie straszne im mają być klasyczne, przemysłowe temperatury z zakresu od -40 do 85 stopni Celsjusza.

W ofercie dostępnych ma być siedem rodzajów tych przełączników, różniących się oferowanymi gabarytami, wysokością i kształtem (od wspomnianych 3 na 2 mm do 5.2 na 5.2 mm). Element dotykowy został wykonany ze stopu miedzi, co zapewniać ma dobrą wytrzymałość mechaniczną.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2