reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 29 września 2017

Kompaktowe tłumiki o wysokiej trwałości

Nowe komponenty od AEM Inc cechują się bardzo dużą wytrzymałością o trwałością. Mają to być jedyne takie elementy, z akceptacją DSCC.
Nowa seria ferrytowych tłumików („ferrite bead”/„ferrite choke”) HRS od AEM Inc w formie miniaturowych komponentów pasywnych, zapewniać ma kompleksową ochronę przy wysokiej niezawodności. Jak zapewnia producent, są to pierwsze takie komponenty z akceptacją DSCC, stworzone z myślą o długiej niezawodnej pracy.

Wszystkie komponenty tworzone mają być z wysokiej klasy materiałów i przechodzić testy DSCC. Nie straszne im dzięki temu nawet najtrudniejsze warunki pracy, w tym wysokie lub niskie temperatury (od -55 do 125 stopni Celsjusza).

Stworzone mają być też przy zachowaniu nowoczesnych standardów, będąc wolne od szkodliwych substancji. O dużą niezawodność dbają także złącza, wolne od Sb/Pb i Au, za to z barierą niklową. Monolityczna struktura ma dodatkowo sprzyjać redukcji emisji EMI. Oferowane mają być w standardowych formatach EIA/EIAJ (0603, 0805, 1206).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2