reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 14 września 2017

Fotoprzekaźniki o wydajności 3 A

Dzięki 8-generacji technologii trench MOSFET, firma Toshiba stworzyła bardzo wydajne prądowo fotoprzekaźniki, które mogą z powodzeniem zastąpić te mechaniczne.
Firma Toshiba Electronics Europe wypuściła na rynek swoje dwa nowe fotoprzekaźniki o dużej wydajności prądowej, przeznaczone do pracy ze średnimi napięciami. Oznaczone zostały symbolem TLP3823 oraz TLP3825.

Zaprojektowane zostały z myślą o zastąpieniu przekaźników mechanicznych. Ich wydajność prądowa wynosić ma odpowiednio 3 i 1.5 A. Obsługiwane napięcia układają się z kolei odpowiednio 100 i 200 V.

Komponenty zostały oparte na strukturze MOSFET TRENCH, 8-mej generacji tej technologii UMOS. Dzięki temu właśnie udało się uzyskać wspomnianą dużą wydajność prądową.

Oba fotoprzekaźniki oferować mają też mocną izolację do 2500 Vrms i niskie wartości rezystancji R(ON), odpowiednio: 60 mΩ i 250m Ω. Prąd aktywacji jest również bardzo mały: 5 mA. Producent zapewnia też o bardzo dużej szybkości działania tych elementów, dzięki krótkim czasom załączenia i wyłączenia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1