reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 14 września 2017

4-kanałowy sterownik mostka H o bardzo dobrej wydajnością

Nowe sterowniki mostka H, są w stanie poradzić sobie z czterema silnikami BLDC i silnikami krokowymi. Oferują spore możliwości i świetną wydajność: 40 V/3.5 A.
Firma Toshiba Electronics zaprezentowała układ oznaczony symbolem TB67H452FTG. Jest to 4-kanałowy sterownik mostka H, przeznaczony do pracy w układach sterowania silnikami. Układ poradzi sobie z niezależnym sterowaniem czterema silnikami BLDC lub dwoma silnikami szczotkowymi lub jednym krokowym.

Układ ten może pracować z napięciem 40 V, oferując wydajność prądową na poziomie 3.5 A. Niska wartość rezystancji R(ON) na poziomie 0.6 Ω zapewniać ma efektywną pracę aplikacji i małe straty. Producent podaje też, że tą wartość można zmniejszyć o połowę, łącząc sterowniki ze sobą.

O dobrą efektywność pracy dbają też wbudowane funkcje oszczędzania energii. Przy pracy z silnikiem krokowym układ umożliwia dodatkową regulację, pozwalając na zwiększenie rozdzielczości kroku, od pełnego po jego ćwierć.

Sterownik ma znaleźć zastosowanie w takich aplikacjach jak: narzędzia elektryczne, systemy sterowania kamerami bezpieczeństwa, urządzenia i roboty AGD, itd. Sterowniki posiadać mają też odpowiednie zabezpieczenia (nadprądowe, termiczne, itd.). Oferowane są w obudowie QFN48 o wymiarach 7 na 7 mm.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2