reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 11 września 2017

Superszybkie i bardzo pojemne karty pamięciowe Toshiby

Wielu zapewne z nas dotknęła sytuacja, gdy ciągle brak nam miejsca w pamięci smartfona. Nowe karty Toshiby o pojemności nawet 256 GB mogą pomóc rozwiązać ten problem.
Toshiba Electronics Europe zaprezentowało swoje nowe karty pamięciowe formatu microSD, oznaczone jako M203. Są to karty typu UHS-I. Stworzone z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, ale dzięki swoim parametrom mogą stanowić też świetną opcję w innych zastosowaniach, np. w fotografii.

Nowe karty pamięciowe z linii M203 mają oferować pojemność od 16 do nawet 256 GB. To ogromna pojemność i pozwoli umieścić wiele danych, zdjęć lub filmów na smartfonie lub tablecie.

Jednak olbrzymia pojemność to jedna z zalet nowych kart Toshiby. Mogą one pochwalić się też dużą szybkością odczytu, na poziomie nawet 100 MB/s. Karty oferowane mają być w trzech wariantach, łącznie z dedykowanym adapterem, pozwalającym na ich stosowanie w aparatach, kamerach, czy komputerach różnej klasy.

Na rynek mają trafić na początku przyszłego roku, w okolicach stycznia 2018.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2