reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 18 lipca 2017

Moduł BLE z sensorami ruchu MEMS

Nowy niewielki moduł Bluetooth posiada dodatkowo kilka wbudowanych czujników. Jest tu nie tylko akcelerometr, ale też czujnik temperatury i wilgotności. Może pracować w towarzystwie innych jednostek, a także samodzielnie.

Firma Telit zaprezentowała nowy moduł oznaczony symbolem BlueMod+S42M. Jest to połączenie kilku elementów w formie jednego modułu w niewielkiej, zgrabnej i przystępnej formie płytki. W module tym znaleźć będziemy mogli takie elementy jak:
  • samodzielny układ Bluetooth Low Energy pracujący w standardzie 4.2,
  • 3-osiowy akcelerometr,
  • czujnik temperatury,
  • czujnik wilgotności.
Układ został zaprojektowany z myślą wieloskalowych projektach, gdzie liczy się niska cena takich elementów. Jak zapewnia producent, moduł ten odnajdzie się zarówno w aplikacjach przemysłowych, jak i konsumenckich, jak zapewnia producent. Warto też wspomnieć, że moduł ten może pracować samodzielnie. Można do niego wgrać prosty program, dzięki wbudowanemu niewielkiemu mikrokontrolerowi. Jest tu też wbudowana niewielka antena, a także kilka, niezbędnych komponentów pasywnych. Moduł ten wspiera także funkcję aktualizacji typu ‘Over-the-Air’. Producent udostępnia także gotowe kody dla iOS, Android i dla protokołu WeChat Air Sync Protocol.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 05 2020 00:04 V18.8.2-1