reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 05 maja 2017

Ochronniki dla mocnych LED

Niewielkie ochronniki mają skutecznie chronić komponenty LED o mocach do 1 W. Zajmować mają niewiele miejsca i są w stanie regenerować się same, gdy awaria zostanie usunięta.
Firma Littelfuse wprowadziła na rynek nową serię komponentów oznaczonych jako PLEDxN. Są to elementy mające chronić diody LED lub łańcuchy LED, o mocach 1 W, pracujących przy napięciu 3 V i pobierających prąd o natężeniu 350 mA.

Mają chronić diody LED w przypadku wystąpienia różnych sytuacji, np. przerwania przewodu. Są to komponenty, które same się regenerują, gdy sytuacja wróci do normy. Dzięki temu nie będzie trzeba nic dodatkowo wymieniać.

Dostępne są w małej obudowie SOD-123FL, których wysokość to tylko 1.1 mm. Jak zapewnia producent, są to komponenty na tyle małe, że znajdą swoje miejsce nawet na płytkach o gęsto ułożonych elementach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1