reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 25 kwietnia 2017

Wyświetlacze TFT do stosowania na zewnątrz i nie tylko

Nowe wyświetlacze od Mitsubishi mają oferować bardzo dobrą jakość obrazu, w formacie XGA dla przekątnej 10.4 cala. Nie straszne im niskie i wysokie temperatury, jak również praca w silnym słońcu.
Firma Mitsubishi Electric opracowała nowe wyświetlacze TFT, należące do serii Transflective. Mowa tu o modułach wyświetlaczy o przekątnej 8.4 i 10.4 cala. Przeznaczone są do pracy w aplikacjach pracujących na zewnątrz budynków, w tym także aplikacji mobilnych. Mogą znaleźć zastosowanie w sprzęcie motoryzacyjnym, przemysłowym, rolniczym, urządzeniach morskich, itd.

Komponenty są w stanie wygenerować obraz odpowiednio VGA i XGA. Jak zapewnia producent, obraz ten ma być wysokiej jakości. Zaprojektowane zostały w taki sposób, by generowany obraz był wyraźny i czytelny, także w trudnych warunkach oświetleniowych, jak np. praca w silnym słońcu, jednocześnie dbając o odpowiednią czytelność przy pracy w ciemności.

Wyświetlaczom tym nie straszne mają być temperatury z zakresu od -30 do 80 stopni Celsjusza. Dostępne punkty mocowania, jak również wyprowadzenia i złącza interfejsu mają być zgodne z poprzednimi modelami tego producenta. Ma to sprawiać, że wymiana wyświetlaczy na nowsze, większe modele będzie bezproblemowa, w gotowych już aplikacjach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1