reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 18 kwietnia 2017

Wytrzymałe wskaźniki panelowe na 28 V

Nowe przemysłowe wskaźniki panelowe od VCC oferowane mają być w bogatej palecie napięciowej i kolorystycznej. Zapewniać mają wysoką wytrzymałość, a także dobrą czytelność, dzięki FlexVolt i superjasnym diodom LED.
Firma VCC wypuściła na rynek nowe wytrzymałe wskaźniki (indykatory) panelowe, dedykowane do pracy z napięciem do 28 V. Są to komponenty oparte o elementy LED z płaskimi soczewkami, które zapewniać ma nie tylko odpowiedni, estetyczny wygląd, ale też dobrą czytelność. Przekątna tych wskaźników wynosić ma 17.5 mm.

Do budowy tych wskaźników wykorzystano technologię FlexVolt. Znajdziemy tu wbudowane diody LED o bardzo dużej jasności, zapewniających dobre, jednorodne światło. Wskaźniki te należeć mają do serii PML50.

Dostępne mają być komponenty mogące pracować z napięciem od 5 do wspomnianych 28 V. Zastosowana obudowa zapewnia dużą wytrzymałość, a także odporność na warunki atmosferyczne, takie jak woda (ochrona IP67).

Oprócz tego poradzić sobie powinny z kurzem i pyłem, silnymi wibracjami, wstrząsami, a także z wysokimi temperaturami. Producent oferuje swoje wskaźniki w kolorach: biały, czerwony, zielony, niebieski i żółty. Dostępne mają być też wersje dwukolorowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2