reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 29 marca 2017

Pamięci 3D NAND 256 GB dla dysków SSD

Nowe kości pamięciowe od Silicon Motion mają być nie tylko pojemne, ale też wydajne i bardzo bezpieczne. Bezpieczeństwo to jednak nie pociąga za sobą opóźnień. Wszystko dzięki nowoczesnym wydajnym technologiom, jak NANDXtend.
Firma Silicon Motion rozszerza swoją rodzinę kości pamięciowych z rodziny FerriSSD. Nowe komponenty zbudowane zostały w oparciu o nowoczesną technologię 3D NAND, wspieraną przez takie zaawansowane funkcje jak: ochrona ścieżki danych, NANDXtend, ECC oraz IntelligentScan.

Wszystko po to by dostarczyć jak najlepszą wydajność oraz niezawodność. Dzięki zastosowanym technologiom i funkcjom, nowe kości będą nie tylko pojemne, ale też szybkie. Dostęp do danych będzie bezpieczny, a one same dobrze chronione.

Co więcej, udało się to osiągnąć przy jednoczesnym wyeliminowaniu opóźnień i wydłużeniu żywotności kości pamięciowych. Technologia NANDXtend stanowi wysoce wydajne rozwinięcie technologii LDPC ECC (korekcji błędów) i wspiera funkcje RAID. Pozwolić ma to na odzyskanie dysku SSD, w przypadku gdyby wystąpiły jakieś błędy, np. w wyniku działania bardzo wysokich temperatur.

Jednakże funkcja IntelligentScan ma zapewnić ochronę przed tego typu zdarzeniami. Nieustannie skanuje przestrzeń pamięciową pod kątem nieprawidłowości związanych z temperaturą podczas odczytywania danych, jednocześnie odświeżając zapisane bity. Komponenty dostępne mają być w obudowach BGA i wspierać SATA 6 Gb/s.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2