reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 10 października 2008

Avnet przejmuje Abacus

Avnet i Abacus osiągnęły porozumienie w sprawie warunków przejęcia
Oferta przewiduje, iż akcjonariusze Abacus otrzymają 55 pensów w gotówce za każdą akcję. Całość firmy Abacus została wyceniona na 42.2 mln funtów brytyjskich. Złożona oferta jest warunkowa, ograniczona między innymi otrzymaniem zezwolenia na przejęcie ze strony Unii Europejskiej.

Roy Vallee, Prezes i CEO Avnet skomentował złożenie oferty: ‘Przejęcie Abacus będzie stanowić znakomite uzupełnienie grupy Avnet Electronics Marketing w Europie. Posiadając znakomity zespół oraz komplementarne portfolio odbiorców i dostawców, Abacus wniesie dodatkowy potencjał wzrostu w regionie. Zasoby finansowe oraz nakierowany na kreowanie wartości firmy sposób zarządzania Avnet pozwala mu na dokonywanie przejęć firm takich jak Abacus pomimo obecnych warunków rynkowych.’

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1