reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 03 marca 2017

Odporne na wibracje wyświetlacze TFT-LCD

Nowe wyświetlacze od Mitsubishi mają znaleźć zastosowanie w wielu, wymagających (ze względu na warunki pracy) aplikacjach. To co ma je wyróżniać to wytrzymałość mechaniczna (do prawie 7 G).
Firma Mitsubishi Electric zaprezentowała nowy model wyświetlacza TFT-LCD, model WVGA. Ma to być moduł bardzo wytrzymałego wyświetlacza, stworzonego z myślą o wielu wymagających zastosowaniach: sprzęt rolniczy, budowlany, przemysłowy (produkcyjny), itd.

Moduł ten dostępny ma być w dwóch wariantach, ze względu na oferowaną rozdzielczość. W ofercie pojawić się ma wersja o przekątnej 7 cali oraz 8 cali. W obu tych przypadkach wyświetlacze mają być w stanie wyświetlać obraz w rozdzielczości WVGA.

Kąt patrzenia ma być dość duży i wynosić 170 stopni w obu płaszczyznach: pionowej i poziomej. Nie straszne mają mu być także temperatury z zakresu od -40 do 85 stopni Celsjusza. Lecz to co ma te wyświetlacze wyróżniać, to ich wytrzymałość mechaniczna.

Jak wiadomo, urządzenia pracujące w takich miejscach i branżach, jak wspomniane wyżej, często narażone są na trudne warunki pracy. Producent więc stworzył wyświetlacze, które są w stanie wytrzymać wibracje o sile dochodzącej do prawie 7 G.

Pierwsze próbki będzie można dostać pod koniec marca 2017 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2