reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 10 lutego 2017

Kontroler flyback z wieloma trybami pracy, wysoce konfigurowalny

Nowy układ kontrolera połączonego z PFC wspomóc ma budowę nowoczesnych sterowników dla inteligentnych systemów oświetlenia LED, zarówno tych domowych, jak i ulicznych.
Firma Infineon Technology zaprezentowała swój nowy kontroler flyback, zaprojektowany z myślą o nowoczesny systemach oświetlenia LED. W układzie tym, oznaczonym jako XDPL8220, znajdziemy nie tylko kontroler flyback, ale także PFC.

Układ może pochwalić się bardzo dobrą wartością współczynnika mocy (0.9) oraz niskimi zniekształceniami (THD < 15%), nawet przy pracy z bardzo małym obciążeniem. Sprawność sięgać ma 91%.

Na wejściu możemy podać napięcie DC oraz AC, z zakresu od 90 do 305 VAC. Kontroler ten, dwustopniowy, może pracować w kilku różnych trybach, w tym napięciowym, prądowym lub stałej (ograniczonej) mocy wyjściowej.

Komponent ten ma być również dokładny (3%) i szybki. Czas uruchomienia wynosić ma mniej niż ćwierć sekundy. Zastosowaniem mają być wspomniane systemy oświetlenia LED, w tym oświetlenie domowe, zewnętrzne, a także uliczne. Całość udało się zamknąć w dość kompaktowej obudowie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1