reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 stycznia 2017

Małe i wygodne OLED dla urządzeń noszonych

Nowe niewielkie wyświetlacze wykonane w technologii OLED od Winstar zbudowane został tak, by ich wykorzystanie było możliwe proste. Wymagają pojedynczego zasilania, a komunikować się mogą poprzez I2C.
Firma Winstar wprowadziła na rynek nowe niewielkie moduły wyświetlaczy OLED, zaprojektowanych z myślą o urządzeniach mobilnych, w tym noszonych. Wyświetlacze mają przekątną zaledwie 0.91 cala.

Są w stanie przy tym wyświetlić rozdzielczość 128 na 32 piksele. Oznaczone zostały jako WEO012832F. Zbudowano je w oparciu o kontroler SSD1306BZ. Posiadają dzięki temu wsparcie dla interfejsu I2C oraz FPC (14-pinowego).

Dostępne są wersje mogące emitować kolory w standardowych barwach: biały, błękitny i żółty. Struktura budowy samego wyświetlacza oparta jest na COG, jak podaje producent. Wbudowane regulatory pozwalają na zasilanie całego modułu z pojedynczego napięcia 3 V.

Są to więc wyświetlacze, które będzie można w dość prosty podłączyć do aplikacji. Wymiary modułu to 30 na 11.5 na 1.5 mm. Pracować mogą w temperaturach od -40 do 85 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1