reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 stycznia 2017

Wydajny niskoszumny wzmacniacz GaAs MMIC

Te niewielkie wzmacniacze cechuje wysoka precyzja i bardzo niski poziom szumów. Mogą znaleźć swoje miejsce w wymagających aplikacjach, pod względem parametrów, jak i wytrzymałości.
Firma Custom MMIC rozszerza swoją ofertę o nowy niskoszumny wzmacniacz MMIC, oparty na GaAs. Na nową ofertę składać się ma pięć komponentów, które cechować się mają świetnymi parametrami szumu fazowego: -165 dBc/Hz przy 10 kHz offset.

Mogą być wykorzystywane w najbardziej wymagających aplikacjach, zarówno pod względem parametrów, jak i wytrzymałościowym. Mogą to być precyzyjne instrumenty pomiarowe, jak również sprzęt wojskowy, jak np. czułe odbiorniki.

Oferowane wzmacniacze mają pokrywać zakres częstotliwości od 6 do 22 i od 30 do 40 GHz. Do pracy nie wymagają wiele, jeśli chodzi o zasilanie. Wystarczy podać jednostronne napięcie w zakresie od 3 do 5 V.

Straty nie powinny przekroczyć 2.5 dB, zaś izolacja wynosić ma 40 dB przy 10 GHz. Oznaczone zostały symbolem CMD235C4. Dostępne mają być w ceramicznych obudowach QFN o wymiarach 4 na 4 mm.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2