reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 14 października 2009

Dystrybutor komponentów na giełdzie

Firma handlowa Voltex SA, w ofercie której znajdują się między innymi komponenty elektroniczne, wchodzi na giełdę w Warszawie.
Oferta handlowa Voltex SA jest bardzo zróżnicowana i obejmuje kilka, znacznie różniących się asortymentów produktów, przeznaczonych jednak głównie na rynek elektroenergetyki. W zakresie elektroniki firma oferuje między innymi produkty Ixys, Westcode, Clark, FTCap, 3M, PTR, AVX czy Epcos.

Roczne obroty firmy wynoszą 39 mln zł, zysk operacyjny ukształtował się w roku 2008 na poziomie 8 mln zł, a zysk netto na poziomie 6.4 mln zł. Z nowej emisji akcji firma chce pozyskać 27.6-30 mln zł, które przeznaczy między innymi na budowę centrum logistyczno-magazynowego we Wrocławiu (7.4 mln zł) oraz rozszerzenie asortymentu produktów (20 mln zł).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1