reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Geralt PIXABAY Technologie | 03 stycznia 2017

Wspólne przedsięwzięcie ZigBee Alliance i Thread Group

W drugiej połowie grudnia zaprezentowane zostały prototypowe rozwiązania obu grup, które w sieciach Thread wykorzystują uniwersalny język dla urządzeń smart opracowany przez ZigBee Alliance.
Publiczne prezentacje nowych produktów, które światło dzienne ujrzały na prywatnej konferencji dla członków Thread Group, odbędą się na targach CES 2017. Członkowie obu organizacji podkreślają, iż jest to kolejny kamień milowy w procesie ich wzajemnej współpracy.

,,Tak szybkie osiągnięcie stadium prezentacji produktów z udziałem dużej ilości dostawców stanowi jasny dowód na zapotrzebowanie rynku na interoperacyjne technologie oparte na IP”, twierdzi Grant Erickson, prezes Thread Group.

Na targach CES możemy się spodziewać prezentacji rozwiązań m.in. od MMB Networks, Nortek, NXP Semiconductors, Oram czy Schneider Electric. ,,Kluczową cechą technologii ZigBee Alliance jest nasza warstwa aplikacji - jedyny dojrzały, szeroko rozwinięty, interoperacyjny i otwarty język apliakcji IoT”, powiedział Tobin Richardson, CEO ZigBee Alliance.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1