reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 13 października 2016

Front-end dla WiFi 5G

Nowy moduł typu front-end ma wspomóc aplikacje, wykorzystujące nowy standard WiFi 5G. Oferować ma dobre parametry i wysoki poziom zintegrowania, co pomoże zmniejszyć płytki PCB.
RFFM4554 to nowy układ Qorvo, będący modułem komunikacyjnym 5G typu front-end (FEM). RFMW oferuje wsparcie dla tego modułu w postaci zestawów projektowych. Układ zaprojektowany został z myślą o aplikacjach pracujących w standardzie 802.11 a/n/ac.

Układ ten integruje w swojej strukturze (wysoce) liniowy przełącznik RF SPDT („ single-pole double throw”), a także dedykowany wzmacniacz LNA (niskoszumny) z funkcją filtrowania pasmowego, co ma pozwolić na zredukowanie miejsca zajmowanego na płytce PCB.

Wzmacniacz ten oferuje wzmocnienie na poziomie 13.5 dB. Układ pracować ma z częstotliwością od 4.9 do 5.925 GHz. Ma znaleźć swoje miejsce w takich aplikacjach jak set-top box, routery domowe i bramy dostępowe, a także IoT.

Wbudowany filtr o mocy 35 dB ma skutecznie tłumić zakłócenia pochodzące od częstotliwości 2.4 GHz. Zasilany może być z napięcia od 3 do 5.5 V. Dostępny ma być w obudowie 2.3 na 2.3 mm, typu DFN.


© RFMW

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1