reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 03 października 2016

Kontrolery dotykowe na rynek motoryzacyjny

Nowe kontrolery paneli dotykowych od Synaptics stworzono z myślą o rynku motoryzacyjnym. Są więc nie tylko efektywne, ale też trwałe i bogate w funkcje, jak np. obsługa paneli w rękawiczkach czy pomiar siły nacisku.
Firma Synaptics zaprezentowała swoje nowe układy oznaczone symbolami S7880, S7881 i S7882. Są to kontrolery paneli dotykowych, stworzone z myślą o rynku i aplikacjach motoryzacyjnych. Cechować się mają nie tylko bardzo dobrymi parametrami, ale także wysoką trwałością. Należeć mają do rodziny ClearPad.

Kontrolery te wyposażono w nowoczesne funkcje i technologie, takie jak np. ClearForce, która pozwoli na wyczuwanie siły nacisku na panel. Oprócz tego, w układach tych znaleźć będzie można znaleźć funkcje odpowiedzialne za wykrywanie zbliżeniowe, czy też funkcje pozwalające na obsługę paneli w rękawiczkach, lub przy mokrym ekranie.

Spełniać mają wymagania standardu ISO 11452, a także innych, min. kompatybilności elektromagnetycznej. Oczywiście posiadają także kwalifikację AEC-Q100, potwierdzającą ich niezawodność i trwałość.

Próbki można już zamawiać, choć masowa produkcja rozpocznie się dopiero w czwartym kwartale 2016.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2