reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 03 października 2016

Przemyślany sterownik LED od Infineon

Nowy sterownik z serii XDP od Infineon zapewniać ma wysoką wydajność energetyczną, ale też bogatą funkcjonalność. Stworzono go z myślą o najnowszych, wchodzących standardach dotyczących aplikacji sterowników LED.
Firma Infineon Technologies zaprezentowała swój nowy niewielki sterownik diod LED oznaczony symbolem XDPL8220. Zbudowany został w oparciu o nowoczesną, dwustopniową architekturę, dzięki której jego implementacja będzie jeszcze prostsza.

Zaprojektowano go z myślą o nadchodzących nowych standardach dotyczących migotania światła. Jego budowa pozwala na wyeliminowanie wibracji o niskiej częstotliwości ze źródła zasilania, gwarantując stabilne parametry na wyjściu.

Projektantom przyświecały także inne cele. Chodziło też o to, by cechował się możliwie najwyższą wydajnością energetyczną. Projektantom udało się zredukować zużycie energii do poziomu zaledwie 70 mW w trybie oczekiwania.

Wbudowane zaawansowane algorytmy kontroli zapewniają możliwość pracy w trybie prądowym i napięciowym, w tym samym gotowym układzie. Całość została tak pomyślana i zoptymalizowana, by zapewnić jak najlepsze parametry dla gotowej aplikacji, spełniając jednocześnie najnowsze i wchodzące standardy dla systemów oświetleniowych, wykorzystujących diody LED jako główne źródło światła.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1