reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 22 września 2016

Mocne 3 W kolorowe diody LED

Nowe diody LED od LG Innotek oferują komponenty o dużej mocy, przeznaczone do wysokiej jakości sprzętu oświetleniowego LED. Oprócz standardowych kolorów, już niedługo pojawić się mają kolejne, min. przeznaczone do rolnictwa i ogrodnictwa.
Firma LG Innotek zaprezentowała nowe, kolorowe diody LED dużej mocy, składające się na serię 3535. Przeznaczone są do wysokiej klasy sprzętu oświetleniowego, np. architektonicznego lub stadionowego, ale też i w wielu innych rejonach.

Nowe diody LED oparto na autorskiej technologii producenta, wykorzystującej pionowe (podłużne) elementy świetlne LED. Moc tak stworzonych diod LED ma wynosić około 3 W, a ich produkcja ruszyć ma w październiku 2016 roku.

W ofercie pojawią się jak na razie trzy kolory: czerwony, zielony i niebieski (tzw. „royal-blue”). Wkrótce pojawić się mają także mocniejsze komponenty o mocy dochodzącej do 8 W, jeszcze przed końcem tego roku, jak czytamy w notatce producenta.

Oprócz tego pojawić się mają nowe kolory (min. bursztynowy), w tym też te przygotowane pod specjalne potrzeby. Przykładem może być rolnictwo bądź ogrodnictwo. W opracowywaniu są komponenty generujące światło o długościach fal z przedziału od 450 nm do 740 nm.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-1