reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 sierpnia 2016

Mocne moduły zasilające 20 A

Nowe konwertery DC/DC od TDK cechują się wysoką wydajnością w stosunku do swoich gabarytów, jak i sprawnością, która wynosić ma nawet 96%.
Firma TDK zaprezentowała swoje nowe moduły zasilające, mogąc dostarczyć prąd o natężeniu do 20 A, będąc zasilane z linii 5 lub 12 V. Są to komponenty pracujące z mocą do 80 W, jako nieizolowane konwertery DC/DC.

Na wyjściu możemy otrzymać napięcia z zakresu od 0.7 do 5.5 V. Na wejściu akceptowane są napięcia od 3.5 do 14 V, co ma pozwolić na większą dowolność w kwestii dostarczania napięcia zasilającego.

Komponenty te oznaczone zostały jako seria iBH. W porównaniu do podobnych gabarytowo TDK-Lambda, nowa seria cechuje się o 66% większą wydajnością prądową. Ich wymiary to około 20 na 11 na 10 mm.

Na uwagę zasługuje też wysoka sprawność tych gotowych konwerterów, która plasuje się w okolicach 96%. Bez chłodzenia mogą pracować w temperaturze do 55 stopni Celsjusza, a z wymuszonym obiegiem powietrza do 75 stopni. Nie zabrakło tu też stosownych zabezpieczeń, a także wyjścia sygnalizującego o poprawnej pracy układu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1