reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 06 lipca 2016

Kompaktowe dławiki SMD

Niewielkie dławiki stworzono w oparciu o najnowsze technologie, które mają zapewniać nie tylko małe wymiary, ale też dobre parametry, jak np. niska wartości Rdc.
Firma Würth Elektronik eiSos powiększyła swoją ofertę o dwie nowe serie niewielkich dławików przeznaczonych do montażu SMD. Oznaczone zostały jako WE-PMMI oraz WE-PMCI.

Komponenty te przeznaczone są do zastosowania w zasilaczach DC/DC, w których istotną rolę odgrywa niewielki rozmiar. Ich indukcyjność w zależności od modelu ma wynosić od 0.24 uH do 1.5 uH.

Dzięki specjalnej budowie (podwójna warstwa srebra) komponenty pierwszej serii cechują się niską wartością rezystancji Rdc. Dostępne mają być w kompaktowych obudowach 0806, 0805 LP oraz 0806 LP.

Druga seria cechuje się nieco inną budową, bardziej tradycyjną, ze specjalnie ściśniętych uzwojeń. Mają znaleźć zastosowanie głównie w sprzęcie przenośnym, a ich główną zaletą ma być miękka charakterystyka nasycenia. Obie serie mogą pracować z częstotliwościami do 20 MHz.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1