reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 czerwca 2016

MOSFETy SiC na temperatury 225 stopni Celsjusza

Nowe tranzystory MOSFET od TT Electonics są komponentami o wysokiej wydajności i wytrzymałości. Mogą pracować w trudnych warunkach min. temperaturowych (nawet do 225 stopni Celsjusza).
Firma TT Electronics wprowadziła na rynek nowe tranzystory MOSFET wykonane w technologii SiC, zaprojektowane z myślą o wydajnej pracy w wysokich temperaturach. Nowe komponenty oznaczone zostały symbolem SML25SCM650N2B.

Dzięki możliwości pracy w temperaturach dochodzących do 225 stopni Celsjusza, komponentom tym nie straszne trudnego warunki pracy, takie jak chociażby praca w bliskim sąsiedztwie silnika spalinowego.

To co je ma dodatkowo wyróżniać to wysoka wydajność. Mogą pracować z napięciami do 650 V i z prądem o natężeniu do 25 A. Tranzystory te cechować się mają ponadto niskimi stratami i niską rezystancją termiczną, jak również możliwością szybkiego przełączania. Ma to stanowić przewagę nad typowymi komponentami krzemowymi.

Komponenty te są w stanie pracować z mocą do 90 W. Zamknięto je w hermetycznej obudowie SMD1, wykonanej z ceramiki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1