reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 czerwca 2016

Zintegrowane zestawy diod LED w kompaktowej formie

Nowe diody LED łączą w sobie kilka elementów świetlnych w małej kompaktowej obudowie CSP. Oferować mają wszechstronność, wygodę i wysoką niezawodność, cenioną w aplikacjach motoryzacyjnych do których są dedykowane.
Firma Samsung Electronics przedstawiła nową linię produktową, składającą się z diod LED przeznaczoną do motoryzacyjnych systemów oświetleniowych. Ich zaletą ma być wszechstronność i wygoda w stosowaniu.

Nową rodzinę diod LED tego producenta oznaczono jako Fx-CSP. Jak zapewnia producent, zapewniać mają nie tylko elastyczność, ale też wysoką niezawodność połączoną z niewielką obudową.

Dostępne mają być w kilku wariantach, stanowiąc połączenie kilku elementów świetlnych: 1 na 4 oraz 2 na 6. Można więc w wygodny sposób, jak czytamy w notatce producenta, dostosować komponenty do konkretnych wymagań. Wszystko to w zintegrowanej, kompaktowej formie.

Wśród komponentów tej rodziny znaleźć będzie można diody LED o mocach od 1-3 W (Fx1M oraz Fx1L) oferujących jasność od 120 do 300 lm, poprzez 14 W (Fx4) o sile światła nawet 1200 lm, do nawet 40 W (Fx2x6).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1