reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 08 czerwca 2016

Małe, superwydajne bezpieczniki

Firma Schurter przedstawiła nowe bezpieczniki, które cechować się mają wysoką wydajnością, a także precyzją działania, co jest gwarantowane przez producenta i poparte stosowną specyfikacją i certyfikatami.
Firma Schurter przedstawiła swoje nowe bezpieczniki z serii SHT, które produkowane są w standardowym rozmiarze 6.3x32 mm, jak również ¼ na 1¼ cala. To co ma wyróżniać te kompaktowe bezpieczniki spośród innych, to ich wysoka wydajność.

W ofercie znaleźć będzie można komponenty przeznaczone do zabezpieczenia przed prądami do 1500 A (prądy łączeniowe znamionowe), przy napięciu 500 VAC lub 400 VDC. Ma to usprawnić budowę zabezpieczeń dla systemów zasilania dużych mocy, w tym 3-fazowych.

Mają znaleźć zastosowanie w systemach HVAC, systemach oświetleniowych, automatyce budynków, centrach danych, itd. Są to komponenty wysoce niezawodne i precyzyjne, jak zapewnia producent. Dostarcza on bowiem dokładną specyfikację tych bezpieczników, a wśród nich wykaz zdolności łączeniowej oraz dokładną specyfikację działania.

Oferowane są w 16-zakresach, od 1 do 32 A. Mogą być one łączone z różnymi elementami montażowymi, zarówno z oprawkami do montażu czołowego, jak i z klipsami, itd. Tego typu elementy również dostarczane są przez tego producenta.

Posiadają certyfikaty UL248-14 oraz CSA C22.2 nr 248.14. Cechuje je charakterystyka Time-lag (T).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 00:02 V9.5.0-1