reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 05 maja 2016

Złącza USB z wbudowanym ochronnikiem i nie tylko

Nowe złącza typu A, pozwolą budować bezpieczniejsze aplikacje, dzięki wbudowanym ochronnikom ESD. Zadbano też o dodatkową funkcjonalność, w postaci filtrów, usuwających niechciane szumy.
Firma Luso Electronics wprowadziła na rynek nowe złącza USB dla wersji 2.0. Są to złącza typu A, które wyposażono w dodatkowe elementy, pozwalające budować bezpieczniejsze aplikacje, wykorzystujące wspomniany wyżej interfejs.

Złącza te integrują w sobie niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). Ma to chronić delikatne komponenty znajdujące się dalej, przed niespodziewanymi wyładowaniami kablowymi (CDE).

Komponenty te integrują w sobie jednak coś jeszcze. Mowa tu o filtrach szumów, które skutecznie pozbędą się mniejszych zakłóceń. Ma to być przydatne nie tylko przy przesyłaniu danych, ale także strumieniowaniu audio czy też video.

Złącza MD-R0124F mają stanowić świetną alternatywę dla typowych złączy USB typu A. Pozwolą zabezpieczyć aplikację i/lub ją zmniejszyć, gdyż zniknie konieczność stosowania takich elementów na płytce.

Zastosowane elementy w złączu pozwalają na osiąganie transferu na poziomie 480 Mb/s. Zgodne są ze specyfikacją IEC61000-2. Pracować mogą w temperaturach od -40 do 85 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2