reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 21 kwietnia 2016

Malutki ale za to bardzo mocny głośniczek

Nowe mikro-głośniki od CUI cechują się nie tylko małymi wymiarami i małą grubością, ale także stosunkowo dużą mocą wyjściową. W ofercie są różne rodzaje, co pozwoli dobrać głośnik pod konkretne potrzeby.
Firma CUI Inc Components Group wprowadza na rynek nową linię produktów oznaczoną jako CDS. Są to malutkie, kompaktowe i bardzo cienkie głośniczki, przeznaczone do urządzeń mobilnych.

W ofercie znaleźć będzie można komponenty o mocach od 0.3 do nawet 6 W. Będą dostępne w dwóch opcjach, ze względu na impedancję: 4 lub 8 Ω. Istnieje też podział ze względu na kształt głośniczków (prostokątny, kwadratowy, owalny, itp.), a także na sposób mocowania/montażu, wliczając w to montaż powierzchniowy.

Najmniejsze z dostępnych komponentów mają mieć wymiar 13 na 13 mm i grubość zaledwie 3 mm. Z tak małych głośników może się wydobywać bardzo donośny dźwięk, jak na tak małe gabaryty. W ofercie są bowiem komponenty mogące wygenerować dźwięk o natężeniu od 86 do nawet 102 db, jak podaje producent (mierzone w odległości 0.1 m).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2