reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 21 marca 2016

Malutkie i najcieńsze kondensatory ceramiczne na świecie

Nowe kondensatory od Taiyo Yuden cechują się bardzo małymi wymiarami. To co je wyróżnia, to ich grubość, wynosząca maksymalnie 0.11 mm. Czyni je to najcieńszymi kondensatorami na świecie.
Japońska firma Taiyo Yuden przedstawiła swoje najnowsze ceramiczne kondensatory wielowarstwowe, zamknięte w obudowie typu 0603. To co je ma wyróżniać, to przede wszystkim ich grubość (wysokość).

Ma ona wynosić zaledwie 0.11 mm, czyli o 27% mniej, niż dotychczasowe najcieńsze komponenty tego producenta. Czyni je to też najcieńszymi kondensatorami na świecie, jak zapewnia producent.

Kondensatory JMK063 BJ104ML zaprojektowano z myślą o zastosowaniu ich w cienkich urządzeniach przenośnych, noszonych, itd. Dostępne mają być pojemności do 0.1 uF na napięcie 6.3 V. Ich charakterystyka zgodna jest z X5R.


© Taiyo Yuden

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2