reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 26 stycznia 2016

Nowe, bogatsze komponenty GreenPAK

Nowe układy z serii GreenPAK są wzbogacono o nowe funkcje. Lecz pomimo tego, nie zwiększono ich gabarytów. Nadal są to małe komponenty programowalne zamknięte w obudowie 2 na 3 mm.
Firma Silego Technology wprowadziła nową (piątą) generację swoich programowalnych układów (mixed-signal) z serii GreenPAK (GPAK). Mowa tu o układach oznaczonych jako SLG46531V GPAK 5. W stosunku do poprzedników, wzbogacono je o nowe funkcje.

Do tych funkcji zalicza się maszyna stanów („asynchronous state machine”) oraz obsługa I2C. Projektanci mogą zaimplementować do ośmiu unikalnych stanów, jak np.: wykrywanie awarii, stan mocy zerowej, itd.

I2C może działać także jako rozszerzacz portów IO. Wszystkie te nowe funkcje zaimplementowano nie zwiększając gabarytów komponentów, w porównaniu z poprzednią generacją układów GPAK. Nowy układ zamknięto w obudowie STQFN o wymiarach 2 na 3 mm (18-wyprowadzeń).

Projektanci mogą skorzystać też ze znanych sobie narzędzi, takich jak GPAK Designer.


© Silego Technology

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1