reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 09 grudnia 2015

Cewki na duże moce i wysokie temperatury

Nowe cewki od TT Electronics cechują bardzo dobre parametry elektryczne (w tym niski poziom strat i wartości pasożytniczych), a także wysoka wytrzymałość i odporność na trudne warunki pracy.
Firma TT Electronics wprowadziła na rynek nowe komponenty, opisywane jako cewki mocy. Seria HA65A to komponenty zaprojektowane do pracy w zasilaczach i konwerterach energii dużej mocy, w aplikacjach motoryzacyjnych.

Przeznaczone są do pracy w konwerterach podnoszących napięcie, obniżających lub mieszanych. Bez problemu radzą sobie także z wysokimi częstotliwościami. Nie straszne im też wysokie temperatury. Mogą pracować w zakresie od -40 do 155 stopni Celsjusza.

Komponenty te zoptymalizowano do pracy w takich właśnie zasilaczach. Ich budowa i zastosowane materiały powodują, że cewki te cechują się niskimi wartościami pasożytniczymi. Przyczynia się do tego zastosowanie materiału małostratnego (rdzeń ferrytowy), a także śrubowata konfiguracja uzwojeń.

Przy zastosowaniu jako filtry, cewki te mają cechować się niskim poziomem tętnień i dobrymi parametrami EMI. Wysoką niezawodność gwarantuje kwalifikacja AEC-Q200, którą te komponenty zdobyły.

Cewki zaprojektowano z myślą o zastosowaniach motoryzacyjnych. Mogą być wykorzystywane nawet w najbardziej wymagających elementach samochodu. Jednak z powodzeniem mogą być też wykorzystywane w innych dziedzinach, jak np. przemysł.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2