reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 07 grudnia 2015

Miniaturowy i dokładny czujnik LVDT

Niewielkie czujniki przesunięć liniowych od TE Connectivity mają oferować wysoką czułość i dokładność. To co je jednak najbardziej wyróżnia, to wytrzymałość na wysokie temperatury.
Firma TE Connectivity rozszerzyła swoją ofertę czujników o serię MHR-T. Są to komponenty typu LVDT („Linear Variable Differential Transformers”), przeznaczone do pomiaru przesunięć liniowych. Mogą być wykorzystywane w wielu aplikacjach.

Przykładem takowych mogą być: systemy automatyki, robotyka, aplikacje przemysłowe, kontrolne, urządzenia chemiczne, hydraulika, czy też turbiny energetyczne. Czujniki te mogą pracować w trudnych warunkach środowiskowych. Nie straszne im są temperatury dochodzące do 200 stopni Celsjusza i mogące spaść do -20.

Czujniki wyprodukowano w zgodzie z ISO 9001. Dostępne są w różnych wersjach, z przesuwem od 0.025 do 1 cala. W ofercie są także komponenty w specjalnych wzmocnionych obudowach aluminiowych, posiadających większą odporność na uderzenia czy wibracje.

Są to komponenty bardzo czułe. Mogą też współpracować z niemal wszystkimi kondycjonerami sygnałowymi, nie tylko tego producenta (chociaż z tymi od TE, zapewniono pełną zgodność). Mogą pracować z częstotliwościami od 2 kHz do 20 kHz.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1