reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 07 grudnia 2015

Wysokonapięciowe prostowniki motoryzacyjne do ECU

Nowe prostowniki od Diodes Inc oferują wysoką wytrzymałość napięciową, mechaniczną i temperaturową. Mogą być wykorzystywane w wielu aplikacjach, przemysłowych i motoryzacyjnych.
Firma Diodes Incorporated zaprezentowała nowe wytrzymałe prostowniki wysokonapięciowe. Mowa tu o dwóch komponentach oznaczonych jako: S1MSWFQ oraz RS1MSWFQ. Pierwszy z nich jest komponentem standardowym. Drugi określany jest mianem szybkiego prostownika.

Mogą być wykorzystywane do wielu różnych zadań: prostowania, blokowania, ochrony akumulatorów, itd. Z racji swoich właściwości, mogą być wykorzystywane do ochrony jednostek ECU w samochodach.

Są w stanie wytrzymać napięcie do 1000 V. Poradzą więc sobie bez problemu nawet z większymi przepięciami (np. pochodzącymi od elementów indukcyjnych). Nie straszne im też trudne warunki środowiskowe, nie tylko temperaturowe. Posiadają kwalifikację AEC-Q101 i są zgodne z PPAP („Production Part Approval Process”).

To co je też wyróżnia to niewielka obudowa. Komponenty zamknięto bowiem w obudowie SODF123F. Zajmują powierzchnię 7 mm2, a ich wysokość to tylko 1.15 mm. Są o 43% mniejsze od SMA. To jednak nie wszystkie zalety nowej obudowy. SMA oferowała rezystancję termiczną na poziomie 30 K/W, zaś nowa obudowa SODF123F ma mieć rezystancję 13 K/W.

Komponenty te mają być dostępne w cenie poniżej 0.1 USD przy zamówieniach hurtowych na 3000 sztuk.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2