reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 14 października 2015

Kondycjoner sygnałów sensorycznych o wysokiej niezawodności

Nowy kondycjoner od ZMDI ma być niezwykle niezawodny i wytrzymały. Zoptymalizowano go do pracy w krytycznych systemach bezpieczeństwa w aplikacjach motoryzacyjnych, zapewniając też wysoką dokładność.

Firma ZMDI zaprezentowała układ oznaczony symbolem ZSSC4151. Jest to motoryzacyjny kondycjoner sygnałów z sensorów, z wyjściem analogowym. Głównymi zaletami ma być wysoka wytrzymałość i niezawodność, a także precyzja i kompensacja nawet dużych odchyleń.
„ZSSC4151 ma być wysoce elastycznym układem z nowej linii Next Generation Platform. Poprawia wydajność i obniża koszty aplikacji, jednocześnie zapewniając projektantom najwyższą niezawodność, spośród kondycjonerów dostępnych obecnie na rynku.” - Jamie Douglas, Menadżer Marketingu w ZMDI
Zoptymalizowano go do pracy w krytycznych systemach bezpieczeństwa w aplikacjach motoryzacyjnych, choć nie tylko. Posiada certyfikaty ASIL-B i SIL-2. Posiada też kwalifikację AEC-Q100 (Grade 0). Układ zdolny jest mierzyć sygnał z pół lub całego mostka rezystancyjnego i współpracować z różnymi czujnikami temperaturowymi. Może być wykorzystany z czujnikami ciśnienia, odchylenia, lub wspomnianymi czujnikami temperatury PTC RTD. Pracować może w temperaturze od -40 do 150 stopni Celsjusza, chociaż najwyższą dokładność (0.5%) osiąga do temperatury 125 stopni Celsjusza. Zasilany może być napięciem około 5 V, a wbudowane zabezpieczenia chronią przed przepięciami i odwrotną biegunowością, do nawet 40 V. Układ posiada też wyjście analogowe i interfejs ZACwire. Czas odpowiedzi to około 1.1 ms.
Załaduj więcej newsów
January 27 2020 09:09 V15.4.3-2