reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 29 września 2015

Podwójny LDO o bardzo cienkim profilu

Nowy regulator od Diodes Incorporation to mały komponent o dużej wydajności i efektywności. Niski poziom tętnień i szumów sprzyja zastosowaniu w bardziej wymagających (ze względu na czułość) aplikacjach.
Firma Diodes Incorporated przedstawiła swój nowy regulator LDO z podwójnym wyjściem. Zaprojektowano go z myślą o czytnikach linii papilarnych. Sprzyja temu obudowa w której go zamknięto. Układ oznaczono symbolem AP7346.

Ma być komponentem wydajnym i efektywnym. Jest w stanie zaoferować na wyjściu prąd o natężeniu 130 mA, samemu wymagają jedynie 35 uA. Na wejściu akceptowane jest napięcie z zakresu od 1.7 do 5.25 V, na wyjściu oferując napięcie od 1.2 do 3.6 V, w krokach co 0.1 V.

Współczynnik tętnień (PSRR) oscyluje w okolicach 75 dB, zaś poziom szumów około 60 uV(RMS). Może być dzięki temu wykorzystany także w bardziej wymagających aplikacjach, jak innego rodzaju czujniki, elementy audio, video czy RF.

Komponent wyposażono także w różne zabezpieczenia. Limiter prądowy powinien odłączyć komponent przy prądzie 157 mA +/- 25 mA. Jest też port do zdalnego sterowania stanami wyjść. Regulator zamknięto w obudowie DFN o wymiarach 1.2 na 1.2 mm. Wysokość obudowy to tylko 0.4 mm. Cena zaczyna się od 0.23 USD przy zamówieniu hurtowym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1