reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 07 września 2015

Oscylator LVPECL o utraniskim poziomie szumów

Nowe oscylatory od Crystek mają pokrywać zakres od 50 do ponad 156 MHz, zapewniając przy tym bardzo niski poziom szumów: -162 dB/Hz, czyli nawet 15 dB mniej niż konkurencja.
Firma Crystek Corporation przedstawiła swój nowy oscylator zegarowy, który cechuje się przede wszystkim ultraniskim poziomem szumów. Jak zapewnia producent, wartości te nie powinny przekroczyć -162 dB/Hz. Ma to być nawet o 15 dB mniejszy szum fazowy, niż oferują inne konkurencyjne produkty tego typu.

Nowe oscylatory mają być oznaczone symbolem CCPD-575. Jak podaje producent, są to komponenty także mocne i kompaktowe. Omawiane oscylatory LVPECL cechuje też niski jitter na poziomie 85 fs(RMS).

Mają pokrywać zakres częstotliwości od 50 MHz do 156.250 MHz. Pracować mają z napięciem 3.3 V pobierając prąd o natężeniu 80 mA. Są to tez komponenty stabilne (20 ppm). Znaleźć mają zastosowanie w szerokim zakresie aplikacji, jak np. aplikacje video, SONET/SDH/DWDM, Ethernet (także w wersji Gigabit), punkty dostępowe, itp.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2