reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 02 września 2015

Super pojemne moduły pamięciowe DDR4 All-Flash

Nowe moduły pamięciowe od Diablo Technologies posiadają potężną pojemność, nawet 4-krotnie większą od najlepszych komponentów tego typu. Nowa technologia zapewnia jednocześnie też spadek kosztów.
Firma Diablo Technologies wypuściła nowe moduły pamięciowe Memory1. Są to pamięci typu all-flash, przeznaczone do zastosowania w serwerach bazodanowych i nie tylko. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii udało się zwiększyć pojemność pamięci nawet 4-krotnie, w stosunku do innych pamięci dostępnych na rynku.

Nowe pamięci są w stanie zwiększyć efektywność pracy serwera, a jednocześnie zmniejszyć koszty o 70%, jak podaje producent. Typowe pamięci, dostępne w tym typie złącza, posiadają pojemności 128, do 384 GB (DDR).

Memory1 mają posiadać pojemność nawet czterech terabajtów (4 TB). To znaczący postęp w projekcie modułów pamięciowych. Nowa technologia daje nie tylko znaczny wzrost pojemności, ale dzięki zastąpieniu drogich kości DRAM, udaje się zmniejszyć koszt tych pamięci.

Nowe moduły dostępne mają być póki co na slot DDR4 DIMM. Są kompatybilne z większością standardowych płyt głównych w serwerach i z większością systemów operacyjnych, dostępnych obecnie na rynku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1