reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 07 sierpnia 2009

Digi-Key & MEC Switches podpisały umowę dotyczącą ogólnoświatowej dystrybucji

Digi-Key Corporation, dystrybutor komponentów elektronicznych, oraz MEC Switches sfinalizowały umowę na zbudowanie globalnego systemu dystrybucji.
MEC projektuje i wytwarza przełączniki Multimec i Illumec z gwarancją poprawności pracy do 10 milionów jednorazowych użyć. Przełączniki te znajdują swoje zastosowanie w wielorakich aplikacjach w różnych sektorach przemysłu. Wymogi szczelności idą w parze ze specyfikacjami IP76, a same przełączniki posiadają dwie wersje specyfikacji temperatur. Klienci chwalą sobie produkty MEC wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezawodność i miły dla oka design.

Obie firmy wysoko nawzajem oceniają swoją fachowość i liczą, że nawiązanie współpracy będzie z pożytkiem dla klientów obu firm. Przedstawiciele firm spodziewają się również dużego zainteresowania ze strony rynku na produkty powstałe w wyniku podpisanej umowy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1