reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 14 sierpnia 2015

Bezpieczne i pojemne dyski 1 TB dla wymagających aplikacji

Firma Microsemi postanowiła stworzyć super bezpieczne i niezawodne dyski SSD o wysokiej pojemności nawet 1 TB z myślą o zastosowaniu wojskowym.
Firma Microsemi zaprezentowała swoje nowe bezpieczne dyski SSD oparte o SLC. Stworzono je z myślą o zastosowaniu w wymagających aplikacjach, jak urządzenia systemów obronnych, wywiadu, lotnictwa, maszyn bezzałogowych UAV czy też sieci NAS.

Mają znaleźć zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodnosć, trwałość i bezpieczeństwo. Wszędzie tam gdzie rośnie zapotrzebowanie na dużą pojemność do przechowywania danych, np. z czujników czy innych rejestratorów.

Nowe dyski są w formacie 2.5 cala i wysokości 9.5 mm. MSD01TBAM2R TRRUST-STOR jest dyskiem o pojemności 1 TB, od początku zaprojektowanym z myślą o najwyższej żywotności i niezawodności. Do komunikacji z systemami zewnętrznymi wykorzystuje interfejs SATA.

Wysoką żywotność zapewniać ma wspomniana technologia SLC, a także zaawansowane algorytmy poprawiania błędów zapisu. Nad bezpieczeństwem danych dba system TRRUST-STOR SED, oraz technologia Armor tego producenta. Zapewniać ma to nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale także wygodę i elastyczność w zastosowaniu praktycznym.

Prędkość zapisu/odczytu to około 200 MB/s. Jest tu też szyfrowanie AES-256 XTS, a także wsparcie dla DS-101 i KEK, kluczy czarnych, szybkie sprzętowe usuwanie danych, a nawet funkcja auto-destrukcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1