reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 20 lipca 2015

Czujniki ciśnienia z funkcjami dodatkowymi

Nowe czujniki od Panasonic cechuje wysoka dokładność, m.in. dzięki wbudowanej kompensacji temperaturowej, jak i architekturze mostka pomiarowego. Zaprojektowane z myślą o aplikacjach przemysłowych.
Firma Panasonic Automotive & Industrial Systems dodała do swojej oferty wysoce precyzyjne czujniki ciśnienia z dodatkowymi funkcjami wbudowanymi. Do tych funkcji należy wzmacniacz oraz układ kompensacji temperaturowej, dla jeszcze dokładniejszych odczytów (jednostki PS-A).

PS-A dostępne mają być w trzech wariantach:
  • z podstawą szklaną, obsługując zakres od 100 kPa do 1000 kPa z dokładnością do 1.25%.
  • wersja ekonomiczna bez tej podstawy dla pomiarów do 40 kPa z dokładnością 4%.
  • oraz wersja na jeszcze niższe ciśnienia, do 6 kPa z dokładnością do 2.5%.


Czujniki te pracować mogą z napięciem 5V. Zamknięto je w obudowie około 10 na 10 mm. Producent w swojej ofercie ma także komponenty bez wzmacniacza z otwartym mostkiem pomiarowym Wheatstona (PS). Cechować je ma równie dobra precyzja oraz liniowość.


Komponenty te mogą być wykorzystane w przełącznikach ciśnieniowych, albo urządzeniach pneumatycznych w aplikacjach przemysłowych.” - Alexander Hoch, szef działu marketingu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2