reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 24 czerwca 2015

Bardzo wytrzymałe ceweczki od Eaton

Nowe cewki Eaton'a zaprojektowano z myślą o pracy w trudnych warunkach, jak np. aplikacje motoryzacyjne. Są przy tym kompaktowe, pomyślano o redukcji EMI, a obsługiwany prąd może dojść do nawet 118 A.
Firma Eaton Coiltronics przedstawiła nową serię cewek o wysokiej odporności na temperatury, jak i uderzenia oraz wibracje. Oznaczono je jako seria HCMA. Posiadają kwalifikację motoryzacyjną AEC-Q200, potwierdzającą ich wysoką niezawodność podczas pracy w trudnych warunkach środowiskowych.

Nie straszne im są temperatury z zakresu od -55 do 125 stopni Celsjusza, jak i silne uderzenia i wibracje, jakie dotykają aplikacje motoryzacyjne. Mogą znaleźć swoje miejsce w systemach ADAS, systemach kontroli położenia lusterek, siedzeń, temperatury, czy też innych systemach w samochodzie, w tym bezpieczeństwa.

Wszystkie komponenty poddaje się testom, na ich poprawną pracę i spełnienie wymagać AEC-Q200 (Grade 3). Dostępne mają być podserie: HCMA0503, HCMA0703, HCMA1104, HCMA1305, oraz HCMA1707. Niemal wszystkie są zdolne pracować z częstotliwością do 5 MHz (poza HCMA0703, dla których wartością graniczną jest 1 MHz).

Wykonano je z wykorzystniem rdzenia ze sproszkowanych stopów żelaza. Są też dodatkowo ekranowane magnetycznie dla zredukowania EMI. W ofercie znajdą się komponenty w kompaktowych obudowach o wysokości od 3 do 7 mm, zależnie od wybranej indukcyjności z zakresu od 0.1 uH do 68 uH. Obsługiwane mają być prądy od 1.8 do nawet 118 A.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1